American Express, Bir Kripto Para Borsasına Yatırım Yaptı!


0
1 Paylaşım

American Express (ABD finans devi), kurumlar için kripto para borsasına açıklanmayan bir miktar yatırım yapmış oldu – FalconX.

ABD’nin fazlaca uluslu finansal hizmet şirketi American Express, girişim kolu vesilesiyle kripto para birimi tecim merkezi FalconX’e yatırım yapmış oldu. Böylelikle AmEx, blockchain tabanlı bir ödül programının pilot uygulamasını yaptıktan sonrasında dijital varlık çabalarını ikiye katladı.

American Express, Kurumlara Yönelik Bir Kripto Para Borsasına Yatırım Yaptı!
American Express, Kurumlara Yönelik Bir Kripto Para Borsasına Yatırım Yaptı!

AmEx, Kurumlara Yönelik Kripto Borsasına Yatırım Yapıyor

ABD merkezli kripto para borsası, dün yapmış olduğu basın açıklamasında American Express Ventures’tan yatırımı duyurdu . AmEx’in platformda tahsis etmiş olduğu kati miktarı belirleyemese de, açıklamada Coinbase Ventures, Fenbushi Capital ve Flybridge Capital Partners benzer biçimde şirketlerden Mayıs 2020’de toplanan 17 milyon $ ‘a ek olarak geldiği belirtiliyor.

FalconX, kurumsal müşterilerini, devamlı büyüyen kripto para piyasası ile tecim, takas ve hatta kredi için tek bir platform vesilesiyle birleştirir.

Duyuru, kurumların artan benimseme oranının altını çizerken, tecim merkezlerinin çoğunun bu kadar mühim bir taleple karşılaşmaya hazır olmadığını iddia etti. Bu nedenle FalconX, “kurumsal müşterilere katma kıymetli çözümler ve üstün satın alan hizmetleri sağlamak için tek ve tam entegre bir platform vesilesiyle bir bağlantı dokusu meydana getirmeye” karar verdi.

Şirket ek olarak, bu senenin Mayıs ayında C Serisi finansmanından bu yana% 350’lik bir gelir artışı da özetledi. Alan kişi tabanı 250 kurumsal müşteriye ulaştı, bu da% 150’lik bir artış.

Kripto para birimlerini enflasyona karşı bir koruma olarak ekleyen geleneksel varlık yöneticilerinin son makro-ekonomik politikalarla katalize edilen ilgisinin arttığını görüyoruz. FalconX’in ürün sunumunu genişletmeye yatırım hayata geçirmeye devam ederken, American Express Ventures’ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ” – borsanın CEO’su ve kurucu ortağı Raghu Yarlagadda’ya yorum yapmış oldu.

AmEx Sektörde İki Katına Çıktı

New York merkezli finans devi, 2020’den ilkin kripto para birimi sanayisine yatırım meydana getiren birkaç bankacılık kurumu içinde yer aldı. 2017’den bu senenin başlarına kadar dijital varlık uygulaması Abra’ya dahil olmanın yanı sıra , AmEx ek olarak blockchain tabanlı sadakat ödüllerini de denedi. programı 2018.

Üyelerinin belirli ürün ve markalarda 5 kata kadar ödül puanı kazanmasını sağlarken, planlar, satıcı teklifleri sunmak için fazlaca sayıda perakendeciye genişletmeyi içeriyordu.

AmEx Ventures Küresel Başkanı Harshul Sanghi, FalconX yatırımının arkasından şirketinin “dijital para birimleri de dahil olmak suretiyle dijital varlık alanında yeniliği teşvik etmeye devam ettiğini” söylemiş oldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kötü Haber Kötü Haber
0
Kötü Haber
Pişmanım Pişmanım
0
Pişmanım
Şaşkınım Şaşkınım
0
Şaşkınım
Lanet Olsun Lanet Olsun
0
Lanet Olsun
Üzgünüm Üzgünüm
0
Üzgünüm
Mutluyum Mutluyum
0
Mutluyum
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
İyi Haber İyi Haber
1
İyi Haber
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Boğa Sezonu Boğa Sezonu
0
Boğa Sezonu
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
İlginç İlginç
0
İlginç
Ayı Sezonu Ayı Sezonu
0
Ayı Sezonu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz