Bitcoin Fonu Kurmak İçin NASDAQ Listelenen Başka Bir Şirket


0
1 Paylaşım

Bitcoin fonu için NASDAQ sıralamasında yer edinen şirket, kripto para biriminin güvenilir bir kıymet deposu bulunduğunu belirterek Bitcoin’i daha çok benimsemeyi hedefleyecek.

GreenPro Capital, yatırım için bir BTC Fonu kurma planlarını deklare etti. Firma, Bitcoin’in bir sonraki en iyi şey ve hakkaten güvenilir bir kıymet deposu olabileceğine olan inancını doğruluyor.

Bitcoin Kurumsal Geleceğine Bir Başka İnanan Şirket

GreenPro Capital Corp (NASDAQ, GRNQ olarak listelenmiştir) Bitcoin’in geleceği hakkında pozitifliği ifade eden son olarak firmalar arasındadır. Yakın tarihindeki bir duyuruda , mali danışmanlık hizmeti sağlayıcısı, bankacılık kurumlarının, hedge fonların, sigorta şirketlerinin vb. Yakında BTC’yi benimsemeye başlayacağına inandığını belirtti.

GRNQ, Bitcoin’i dünyanın gelecekteki en güvenilir kıymet deposu olarak gördüğünü ileri sürdü. Firmanın kısa sürede kendi BTC Fonunu başlatma ve uygulama niyeti, doğru “kripto stratejisi” ile beraber şirket için mühim bir gelecek kıymeti üretecek.

GreenPro, Bitcoin ile alakalı görüşünün yanı sıra, ikinci en büyük Ethereum (ETH) dahil olmak suretiyle genel olarak kripto para birimlerine olan inancını doğruladı. Duyuruya bakılırsa, ETH, fiat varlıklarını elinde tutmak yerine daha iyi getiri sağlayabilir ve firmanın varlıklarının kıymetini zamanında koruyabilir.

“BTC’nin bir kıymet deposu olduğuna tamamen inanıyoruz. Yatırım bankacılarımıza 2021 yılının ilk çeyreğinde BTC’ye yatırım yapmaları için 100 milyon ABD dolarına kadar borç artırmaları emirini verdim. Şirket ek olarak kendi parasını BTC’ye yatıracak ”dedi. GreenPro CEO’su CK Lee.

Hong Kong merkezli şirket, BTC hissesini satın almak için yan kuruluşu CryptoSX’i dahil etmeyi planlıyor.

Bitcoin Fonu Kurmak İçin NASDAQ Listelenen Başka Bir Şirket
Bitcoin Fonu Kurmak İçin NASDAQ Listelenen GreenPro Şirketi

Kurumsal Para Kriptoya Doğru Akmaya Devam Ediyor

GreenPro’nun kendi $ BTC Fonunu başlatmasıyla ilgili son olarak duyurusu, iş ortamındaki mevcut eğilim göz önüne alındığında sürpriz olmadı. Square, NASDAQ sıralamasında yer edinen MicroStrategy şeklinde büyük firmalar ve sigorta şirketi MassMutual ve hedge fon devi One River Asset Management şeklinde kurumlar kripto alanına girmeye devam ediyor.

CoinShares, son zamanlarda resmi verileri yayınlayarak, kurumsal yatırımcıların itibari varlıklarının mühim bir bölümünü kısa bir süre içinde Bitcoin ve öteki kripto para birimlerine tahsis etmeyi başardıklarını yine teyit etti. Birkaç şirketten gelen ortalama 500 milyon dolarlık yatırım, dijital varlıklara olan kurumsal ilginin, nihai kripto-iyimser bir gelecek için hazırlandığını kanıtlıyor. 

JPMorgan Chase & Co, kısa sürede benzer bir görüş daha paylaştı . Çokuluslu yatırım bankasının analistleri, Bitcoin’deki son olarak kurumsal çıkar ve yatırımların ikinci fiyat hareketini belirlediğini iddia etti.

Stratejistler, dünyanın en büyük kripto varlığının 2020’nin başından bu yana% 250’den fazla bir artış kaydettiği gerçeğine adım atarak, kurumsal ilginin muhtemelen BTC fiyat artışının arkasındaki ana niçin bulunduğunu varsaydılar.

KriptoTekno.com – Kripto Para ve Teknoloji Haberlerine İlginiz var ise…  KriptoTekno.com’u Twitter’da takip ededebilir, Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.En Güncel Haberler KriptoTekno ‘da …


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kötü Haber Kötü Haber
0
Kötü Haber
Pişmanım Pişmanım
0
Pişmanım
Şaşkınım Şaşkınım
0
Şaşkınım
Lanet Olsun Lanet Olsun
0
Lanet Olsun
Üzgünüm Üzgünüm
0
Üzgünüm
Mutluyum Mutluyum
0
Mutluyum
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
İyi Haber İyi Haber
0
İyi Haber
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Boğa Sezonu Boğa Sezonu
0
Boğa Sezonu
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
İlginç İlginç
0
İlginç
Ayı Sezonu Ayı Sezonu
0
Ayı Sezonu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir