Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatını Aştı!


2
2 Paylaşım, 2 Beğeni

 

Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatını Aştı ve 20.000 Dolar Seviyesine Dayandı!

Sayısız kripto varlığı, son iki günde çok önemli kazançlar elde ettiğinden, dijital para piyasaları bu hafta bir gözyaşı yaşıyor. Son olarak, piyasa kıymeti açısından en büyük blok zinciri olan 30 Kasım 2020’de Bitcoin ( BTC ), Pazartesi sabahı (EST) merakla beklenen 19.860 $ bölgesini geçtikten sonrasında 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) aştı.

 • Tüm kripto para ekonomisi, küresel tecim hacminde 34 milyar doların üstünde olduğundan,
 • 30 Kasım 2020 Pazartesi günü mühim seviyede kıymet kazanmıştır. Dahası, mevcud 7.500’den fazla kripto varlığın haricinde, piyasa kıymeti 547 milyar dolarlık bölgenin oldukça üstünde seyrediyor.
 • Bitcoin ( BTC ) tutarları, 30 Kasım 2020 Pazartesi günü 19.864 $ ‘a ulaşarak, birim başına 19.666 $’ ı (Bitstamp ATH) aşarak yaşam boyu tüm zamanların en yüksek seviyesine dokundu. Kripto varlığı, son 24 saat içinde% 8’in üstünde, hafta için% 5 ve son 30 günde% 40’ın üstünde.
 • bitcoin
  bitcoin

   

 • Luno Asya Pasifik ve Luno Borsası Başkanı Vijay Ayyar news.

 • Bitcoin.com’a verdiği demeçte, “Geleneksel finansmanın güvenli bir alternatifi olarak bitcoin’in anlatısı şüphesiz oluşturuluyor” dedi. “Altın, bilhassa genç nüfus ve yatırımcılar için daha azca ilgili hale geliyor ve Altından bitcoin’e geçiş yeni başladı.”
 • Piyasa kıymeti açısından en büyük ikinci blok zinciri olan ethereum, geçen hafta değerinde büyük bir artış gösterdi. Ethereum, ETH başına 590 ila 600 dolar içinde işlem görüyor ve kripto varlığı bu hafta% 0,54 ve son 30 günde% 58 arttı. Ethereum’un 30 Kasım’daki piyasa kıymeti ortalama 67 milyar dolar.
 • XRP tarafınca tutulan üçüncü pozisyon , geçen hafta% 8’in üstünde bir sıçrama görmüş oldu. XRP şu anda birim başına 0,64 dolara değişiyor ve 30 günlük istatistikler , XRP’nin mevcut konumuna ulaşmak için% 94’ün üstüne çıktığını gösteriyor . XRP ‘ın hamle itme bağlama ipi (başarmış USDT dördüncü büyük pozisyonuna bir çentik aşağı).
 • Beşinci büyük blockchain, piyasa kıymeti açısından, nakit (Bitcoin aittir BCH Pazartesi) Kasım 30. BCH üstünde 5.5 milyar $ sıvı pazar kapağı vardır ve her sikke birimi başına $ 290 için $ 301 içinde işlem görüyor. Bitcoin nakit tutarları, son yedi gün süresince hala% 5’in üstünde ve son 30 günde% 16’nın birazcık üstünde.
 • Yayınlandığı sırada, Bitcoin ( BTC ) Pazartesi günü en yüksek seviyeye dokunduktan sonrasında bir miktar geriledi ve şu anda madeni para başına 19.500 dolara takas ediyor. 20.000 $ ‘lık fiyat bölgesini kırmak için ikinci bir girişim, bugün hemen sonra kartlarda olabilir.
En sevdiğiniz dijital varlıkların son olarak değerleri için KriptoTekno.com‘dan yararlanarak tüm kripto fiyat hareketlerini bugün gerçek zamanlı olarak deneyin.

Kripto piyasalarından ve bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesinden meydana gelen son kazançlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü bizlere bildirin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
2 Paylaşım, 2 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kötü Haber Kötü Haber
0
Kötü Haber
Pişmanım Pişmanım
0
Pişmanım
Şaşkınım Şaşkınım
0
Şaşkınım
Lanet Olsun Lanet Olsun
0
Lanet Olsun
Üzgünüm Üzgünüm
0
Üzgünüm
Mutluyum Mutluyum
0
Mutluyum
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
İyi Haber İyi Haber
0
İyi Haber
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Aman Allahım Aman Allahım
1
Aman Allahım
Boğa Sezonu Boğa Sezonu
0
Boğa Sezonu
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
İlginç İlginç
0
İlginç
Ayı Sezonu Ayı Sezonu
0
Ayı Sezonu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz