Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde $20.700 !


0
1 Paylaşım

Bitcoin nihayet başardı. Kripto para, gıpta ile bakılan btc  20.700 $ işaretinin üstüne çıkmayı başardı ve şimdi keşfedilmemiş topraklarda aşama kaydediyor.

Uzun bekleyiş bitti. Bitcoin nihayet 20.000 $ ‘ın üstüne çıkmayı başardı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi. 2017’de belirli bir borsada geçen kısa bir devrin haricinde, madeni para, zamanı süresince bu seviyenin üstünde işlem görmedi.

Bitcoin, Yeni ATH’yi Belirleyen 20.700 Doların Üzerine Atladı

Son birkaç ayın Bitcoin meraklıları için coşku verici bulunduğunu söylemek yetersiz kalıyor. Birincil kripto para birimi, tüm piyasa kapitalizasyonunu bununla beraber sürükleyerek çok önemli bir halde artarak bir çizgi izledi.

Bitcoin  Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde $20.700 !
BTC 20.700 $ ‘ı Geçiyor. Kaynak: coin360 

Ancak, geçtiğimiz haftalarda işler birazcık durgun ve hatta oldukça kaygı verici oldu. Geçtiğimiz Kasım ayında 2017 önceki ATH’sini kırdığından beri Bitcoin, 20.000 $ ‘da birkaç başarısız girişimde bulunmuş oldu ve her birinin peşinden mühim seviyede geri çekildi. Bu, epeyce analistin kim bilir son olarak rallinin benzin deposunun boş olma olasılığını düşünmesine niçin oldu.

Aklı başlangıcında olan BTC, bir adım daha yükselmeye karar verdi ve sonunda, tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyerek 20.700 $ ‘ın üstüne çıktı.

Kripto para birimi hemen hemen üstünde işlem yapmadığı için bunun büyük seviyede bir fiyat bulgu bölgesi olarak kabul edildiğini belirtmek gerekir.

Bitcoin  Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde $20.700 !
Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde $20.700 !

Sırada ne var?

Teknik olarak, Bitcoin, 2017’de BitMEX Borsasında 20.093 dolara dokundu, sadece bunun borsa motoru tarafınca kullanılan fiyat oluşturma metodolojisi sebebiyle olduğu iddia edilebilir. Başka herhangi bir borsada dalgalanmadığı göz önüne alındığında, 20.000 $ ‘ın üstündeki bölgenin hala keşfedilmemiş olduğu kabul ediliyor.

Bu nedenle her şey olabilir. Bununla beraber, bir süre ilkin, devreye girebilecek katı teknik göstergelere dayanan birkaç mühim direnç seviyesi bulunduğunu bildirdik .

Yani bunlar 21.050 $, 22.200 $ ve 23.800 $. Tabii ki, kripto para biriminin iyi mi performans göstereceğini görmek garip olmaya devam ediyor. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanında dinlence sezonu ve bununla beraber çoğu zaman ciddi dalgalanmalar da geliyor.

Piyasadaki oynaklığın bu kadar yüksek olduğu zamanlarda oldukca dikkatli olmak eleştiri önemini koruyor. Girişlerinizi zamanlayın, FOMO dalgalarını takip etmeyin ve izleyeceğiniz net bir stratejiniz olduğundan güvenilir olun. Unutmayın, piyasada devamlı fırsatlar vardır ve bir hamleyi kaçırmak şansınızı kaçırdığınız anlamına gelmez.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kötü Haber Kötü Haber
0
Kötü Haber
Pişmanım Pişmanım
0
Pişmanım
Şaşkınım Şaşkınım
0
Şaşkınım
Lanet Olsun Lanet Olsun
0
Lanet Olsun
Üzgünüm Üzgünüm
0
Üzgünüm
Mutluyum Mutluyum
0
Mutluyum
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
İyi Haber İyi Haber
0
İyi Haber
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Boğa Sezonu Boğa Sezonu
0
Boğa Sezonu
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
İlginç İlginç
0
İlginç
Ayı Sezonu Ayı Sezonu
0
Ayı Sezonu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz