Ethereum% 20 Artarak 900 Doların Üstünde: Altcoin Sezonu Yaklaşıyor mu?


0

Ethereum, son birkaç saat içinde değerinde patladı ve köşede bir altcoin sezonunun potansiyel oluşumuna işaret ediyor.

Kripto para piyasası yanıyor, bundan asla kuşku yok. Bilhassa bugün, ETH’nin bir hiddet patlaması yaşadıktan ve art arda iki yeşil saatlik mum grafiğini çizdikten sonrasında,% 10 artışla, yalnızca son on iki saatteki toplam kazancını neredeyse% 20’ye çıkardı.

ETH Devasa Mumlarla 900 Dolar’ı Fethetti

ETH boğalarının sıkı durmayı reddettiği görülürken, Bitcoin günlük olarak yeni zirveler gösteriyor. Bugün, iki büyük saatlik mumla bir izahat yaptılar ve fiyatı iki saatlik pozitif% 10 artış için 926 $ ‘a (Binance’de) yükseltti.

Grafikleri birazcık uzaklaştırmak, yalnızca son on iki saatte ETH’nin neredeyse% 20 artması ve haftalık toplam kazancını% 40’a çıkarması sebebiyle daha da iyi bir fotoğraf çiziyor. Fiyat o zamandan beri mevcut işlem seviyelerine birazcık geri döndü, sadece son 24 saat içinde hala% 15’ten fazla terfi etti.

eth
ethereum

İleriye dönük olarak, fiyatın iyi mi gelişeceğini görmek garip. Bununla beraber, ETH’nin fiyatındaki son gelişmelerin, toplam piyasa kapitalizasyonunu da geçen senenin bu döneminden bu yana% 25 artarak 100 milyar doların üstüne çıkardığını belirtmek gerekir.

Altcoin Sezonu Yaklaşıyor mu?

Potansiyel bir altcoin sezonunun oluşumu söz mevzusu olduğunda göz önünde bulundurulması ihtiyaç duyulan ilk şey, Bitcoin’in piyasa hakimiyetidir – kripto para biriminin tüm pazardaki göreceli oranı. Bu yazı yazıldığı sırada, ortalama% 71’e oturuyor.

Bununla beraber, ETH patlamaya başladığından beri% 1’den fazlasını yitirdi ve nedenini esasen görebiliyoruz – öteki altcoinler de artıyor ve bu da BTC hakimiyetinde bir düşüşe niçin oluyor.

Bazı örnekler, geçen gün% 17 artan Litecoin (LTC) ile Bitcoin Cash, Chainlink, Polkadot, Cardano ve benzerlerini ihtiva eder – bir çok son 24 saatte neredeyse% 10 artmıştır.

Kriptotekno tarafınca dün bildirildiği suretiyle Dogecoin’deki (DOGE) son artış olan başka bir garip gerçeği de gündeme getirmeye kıymet . Bu, tarihsel olarak, bir altcoin sezonunun köşede olabileceğine dair spekülatif bir gösterge olarak kabul edildi ve bu sefer doğru olup olamayacağını görmek coşku verici.

KriptoTekno.com – Kripto Para ve Teknoloji Haberlerine İlginiz var ise…  KriptoTekno.com’u Twitter’da takip ededebilir, Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.En Güncel Haberler KriptoTekno ‘da …


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kötü Haber Kötü Haber
0
Kötü Haber
Pişmanım Pişmanım
0
Pişmanım
Şaşkınım Şaşkınım
0
Şaşkınım
Lanet Olsun Lanet Olsun
0
Lanet Olsun
Üzgünüm Üzgünüm
0
Üzgünüm
Mutluyum Mutluyum
0
Mutluyum
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
İyi Haber İyi Haber
0
İyi Haber
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Boğa Sezonu Boğa Sezonu
0
Boğa Sezonu
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
İlginç İlginç
0
İlginç
Ayı Sezonu Ayı Sezonu
0
Ayı Sezonu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir