Vizyonumuz

Kripto Tekno, yayın hayatına 2020 yılında başlayan dinamik,yenilikçi Türkiyenin en farklı Kripto para,Teklonoji Haber Sitesi ve bilgi paylaşım platformudur. Bitcoin, Ethereum ve diğer alternatif kripto paralar; blockchain teknolojileri alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eder ve bilgi verir.Kullanıcı da Bu platformda içerik hazırlayarak türkiyede bir ilk olarak kriptotekno.com’a katkı sağlamaktadır

Sektöre yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği Kripto Tekno, siteyi takip eden tüm kullanıcılara geniş bir yelpazede yazı ve incelemeler sunmaktadır.

Misyonumuz

  • Dünya’da gelişen tüm olayları takip etmek ve kullanıcılara bunları anında ulaştırmak.
  • Türkiye’de Kripto para sektörü ile ilgili tüm kullanıcıları tek çatı altında toplamak, fikir alışverişinde bulunmak.
  • Her geçen gün gelişen talepler doğrultusunda alanında uzman ekip ile Türkiye’ye Kripto para birimi bilincini kazandırmak.
  • Bu alanda merak edilen tüm sorulara cevap vererek, tarafsız incelemeler doğrultusunda yatırımcıları yönlendiren bir lider olmak.
  • Kripto para birimi sektörünün Türkiye’de şekillenmesini sağlamak
  • Kripto para sektörünün Türkiye’de kullanılabilirliğini ve ödeme aracı olabilirliğini göstererek gerçek yatırımcılara ulaşmak.
  • Yatırımcılar tarafından bu sektörün çığır açacak yeniliklerde rol almasını desteklemek.

KriptoTekno, kripto paralar, Blockchain, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini kapsayan içeriklerle takipçilerini tümüyle bağımsız bir şekilde besleyen bir haber platformudur. Dijital para topluluğunun uzman görüşleri ve yorumlarıyla en son haberleri, fiyat analizlerini ve gelişmeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kripto para dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. Giderek artan sayıdaki işletme, girişimci, yatırımcı ve bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yeniliklerin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan doları gurur duyuyoruz.

Siz değerli okurlarımızın bizlere içerik üreterek  ,Kripto Para ,Blockchain ve Teklonoji alanındaki bilgilerin bir sonraki nesillere aktarılmasına katkı sağlaması hedeflenmektedir.

Kripto Tekno Ekibi Olarak Siz Değerli Okurlarımıza Sonsuz  Teşekkürler İyiki varsınız…

 

© Copyrigth 2020 kriptotekno.com tüm hakları saklıdır.