Kripto Para Dostu Andrew Yang, New York Belediye Başkanlığı İçin Koşacak


0
1 Paylaşım

Kripto para birimleri hakkında daha ilkin;

Saydam ve tek tip düzenleme çağrısında bulunan Andrew Yang, yaklaşan New York belediye başkanlığı yarışına katılmak için evrak hazırladı.

KriptoTekno.com –Eski cumhurbaşkanı talibi, Amerika Birleşik Devletleri Demokrat Partisi üyesi Andrew Yang, yaklaşan 2021 New York belediye başkanlığı yarışına katılmak için evrak hazırladı. Yang daha ilkin kripto para birimi hakkında daha saydam ve tek tip düzenleme çağrısında bulunmuş oldu.

Kripto Para Dostu Andrew Yang, New York Belediye Başkanlığı İçin Koşacak
Kripto Para Dostu Andrew Yang, New York Belediye Başkanlığı İçin Aday

Andrew Yang, 2021’de New York Belediye Başkanı Adayı Olacak

Bu senenin başlarında, Yang’ın Başkanlık teklifi, yarışı bırakmasıyla sonlanmış oldu, sadece bu, politikacıyı başka bir etkili pozisyon için – New York Belediye Başkanlığı – aday olmaktan caydırmış görünmüyor.

En son 23 Aralık 2020’de güncellenen 2021 kent genelindeki seçimler için resmi Aday Listesi‘ne bakılırsa Kripto Para Birimlerine ilgi duyan Andrew Yang, belediye başkanlığı için aday olmak için evrak açtı.

Yeterince garip bir halde, bir CNN raporu , Yang’ın daha ilkin New York’ta belediye başkanlığına aday olmayı planlamadığını söylediğini ortaya koyuyor .

Ayrıca, eski teknoloji yöneticisinin, başkanlık için aday olduğu sırada Evrensel Temel Gelir (UBI) fikrini daha ilkin siyasal irdelemenin ana akımına ittiğini de belirtmek gerekir.

Yang’ın Cryptocurrency ile Bağı

Dijital varlıklar açıkça giderek daha popüler hale geliyor ve politikacılar onları artık münakaşa masasının haricinde bırakamıyor.

Başkanlık için çalışırken Kripto paraların düzenlemelerine  değindi. O zamanlar, “ülke çapında kripto para kullanımı ile ilgili tek tip bir kurallar ve düzenlemelere gereksinim bulunduğunu söylemiş oldu . Zira şu anda, eyalete bakılırsa bu tedavilerle sıkışıp kaldık ve bu hepimiz için fena. Bu alana yatırım yapmak isteyen yenilikçiler için fena. ”

Bahsettiği bir öteki şey de, düzenlemelerin insanları Bitcoin satın almasını engellemeyeceği.

Şu anda, bu para birimlerine yatırım icra eden insanoğlu bunu yapmanın ve yatırımlarından yararlanmanın bir yolunu buluyor. Eğer deneseydin bunu yönetmeliklerle engelleyebileceğini sanmıyorum.

İleriye dönük olarak, Kripto Para Seven Yang’ın belediye başkanlığı yarışının iyi mi sonuçlanacağını görmek garip, bilhassa de Joe Biden ABD Başkanlık Seçimlerini kazandığında ve 2021’de Amerika Birleşik Devletleri’nin bir sonraki Başkanı olarak adım atacak.

Kripto Para ve Teknoloji Haberlerine İlginiz var ise…  KriptoTekno.com’u Twitter’da takip ededebilir, Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.En Güncel Haberler KriptoTekno ‘da …


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kötü Haber Kötü Haber
0
Kötü Haber
Pişmanım Pişmanım
0
Pişmanım
Şaşkınım Şaşkınım
0
Şaşkınım
Lanet Olsun Lanet Olsun
0
Lanet Olsun
Üzgünüm Üzgünüm
0
Üzgünüm
Mutluyum Mutluyum
0
Mutluyum
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
İyi Haber İyi Haber
0
İyi Haber
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Boğa Sezonu Boğa Sezonu
0
Boğa Sezonu
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
İlginç İlginç
0
İlginç
Ayı Sezonu Ayı Sezonu
0
Ayı Sezonu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz