MoneyGram CEO’su, Ripple ile Ortaklığının Sınırları Zorladığını Söyledi


0
1 Paylaşım

  Ripple, MoneyGram’daki hissesinin yaklaşık% 30’unu nakde çevirmeyi planlarken..

   Para transferi devinin CEO’su bugün, iki şirketin sınırları havale endüstrisinde olabileceklerin ötesine zorladığını açıkladı.

ABD merkezli para transferi devi MoneyGram’ın CEO’su Adam Holmes. Ripple ile güçlerini birleştirdikten bir yıldan fazla bir süre sonra.CNN’e bugün yaptığı bir röportajda ortaklığın geliştiğini ve sınırları zorladığını söyledi.

Haziran 2019’da şirketler, Ripple’ın MoneyGram’a 50 milyon dolarlık bir sermaye taahhüdü oluşturduğunu görecek stratejik bir ortaklık duyurdu. Buna karşılık, para transferi şirketi, XRP’yi sınır ötesi havale sürecinin bir parçası olarak kullanırken Ripple’ın xRapid ürününü benimseyecek.

Ortaklar, RippleNet aracılığıyla maliyeti düşürerek ve verimliliği artırarak sınır ötesi yerleşimleri iyileştirmek için ortak bir hedefi paylaşıyor. Moneygram, ödeme hazine yönetimi ve FX yönetimi için Ripple’ın ürününü kullanıyor.

MoneyGram CEO'su, Ripple ile Ortaklığının Sınırları Zorladığını Söyledi
MoneyGram CEO’su, Ripple ile Ortaklığının Sınırları Zorladığını Söyledi

Ripple ve MoneyGram Sınırları Zorluyor

In mülakat , Holmes Ripple ile 18 aylık bir ortaklık arkasındaki fikir için “itme yenilik” olduğunu ve MoneyGram içinde nasıl yardımcı olabileceğini görmek için söyledi “genişleme ve blockchain küresel kullanımını öncü.”

Ona göre, sınırların ötesine para gönderme yeteneği, şirketin havale işlemini gerçek zamanlı olarak gerçekleştirme kabiliyetinden etkileniyor ve müşterileri gerçek zamanlı ödemeleri arıyor ve bu da Ripple’ı resme getiriyor.

“Ripple, gerçek zamanlı sınır ötesi yerleşim olasılığını artırmaya yardımcı olmak için blok zinciri ve kripto ile pek çok benzersiz şey yapıyor” dedi.

Ripple ile çok güzel bir ortaklık oldu. Birlikte çok şey öğrendik ve neler olabileceğinin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz ve kesinlikle çok eğlenceliydi ”diye ekledi Holmes.

Ripple,% 30 Payı Nakit Çıkarmayı Planlıyor

MoneyGram’ın CEO’su işbirliğinin olumlu olduğuna inanırken, geçen ay Ripple’ın para transfer şirketindeki hisselerinin yaklaşık% 30’unu önemli bir kârla nakde çevirmeyi planladığı raporlar ortaya çıktı.

Rapor, Ripple’ın MoneyGram’da 6,22 milyon hisseye sahip olduğunu ve tedavüldeki hisselerin% 8,6’sını temsil ettiğini ve ek 5,95 milyon hisse satın alma emri aldığını ortaya koydu.

Şirket, son 11 ayda üç haneli bir büyüme kaydetti. MoneyGram, yalnızca Kasım ayında, müşterilerde, indirmelerde ve çevrimiçi hizmetleriyle daha fazla çevrimiçi pazara genişlemelerde% 136 büyüme gördü.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kötü Haber Kötü Haber
0
Kötü Haber
Pişmanım Pişmanım
0
Pişmanım
Şaşkınım Şaşkınım
0
Şaşkınım
Lanet Olsun Lanet Olsun
0
Lanet Olsun
Üzgünüm Üzgünüm
0
Üzgünüm
Mutluyum Mutluyum
0
Mutluyum
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
İyi Haber İyi Haber
0
İyi Haber
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Boğa Sezonu Boğa Sezonu
0
Boğa Sezonu
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
İlginç İlginç
0
İlginç
Ayı Sezonu Ayı Sezonu
0
Ayı Sezonu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz